Zajímavosti

Léto v Magnetic Beach Resortu

I přes to, že letní prázdniny utekly jako voda, naše sezóna zdaleka nekončí. Proto vám přinášíme shrnutí toho, jak se nám aktuálně v resortu daří. 

Nejvíce hostů k nám cestuje z Gruzie a celé Evropy. Nejčastěji se jedná o páry, které si dopřávají luxusu a pohody v našich Studio apartmánech. Hosté si pochvalují moderní design apartmánů i celého hotelu, čistoty, chutného jídla a ohromujících výhledů. 

Hostům vycházíme vstříc v plánování různých oslav a událostí. Pro velkou skupinu hostů z Číny jsme uspořádali bazénovou párty s DJ. Tato oslava narozenin byla tak vydařená, že máme v plánu zahrnout hudební večery a párty do pravidelného programu. Aktuálně pořádáme pro hosty grilování na pláži. Zajistíme vše potřebné, a k tomu neomezenou spotřebu vína a salátů. Hosté si tak mohou vychutnat lahodného jídla a zábavy nejen při západu slunce a posunout tak svůj zážitek z Magnetic Beach Resortu na další úroveň.

Výborné jídlo si však hosté dopřávají také v naší restauraci, kde připravujeme tradiční italskou a gruzínskou kuchyni. Nejoblíbenější je domácí pizza přímo z naší pece a známé gruzínské Chačapuri či Chinkali. Do restaurace dovážíme čerstvé a lokální ingredience, které připravujeme v té nejvyšší kvalitě. 

Neustále se snažíme naše služby upravovat požadavkům a přáním našich klientů, proto dbáme na každou jejich recenzi. Máme v plánu rozšířit naše služby o wellness, posilovnu a možnost využití našeho zařízení k aktivitám zahrnující živou hudbu. Nicméně i přes to, si hosté celkově pobyt u nás velice chválí a my se těšíme z každé jejich návštěvy.

Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.