Gruzie je investiční klenot
... a my Vám k němu nabízíme klíč.

Prvotřídní materiály a kvalita

Prioritou při výstavbě Magnetic Beach Resort je pro nás kvalita použitých materiálů a pracovních postupů. Víme totiž, že pro investora do apartmánů není důležitá jen rychlá návratnost investice a zajímavý výnos, ale také dlouhodobá trvanlivost a nízké náklady na údržbu.
 • 01
  HLINÍKOVÁ OKNA
  Veškerá okna jsou vyrobena z hliníkových profilů se šestikomorami a dokonale přerušeným tepelným mostem. V rámech je pak vsazeno dvojsklo. I díky tomu se nám podařilo snížit energetickou náročnost našich budov na minimum. Profily oken jsou řecké výroby.
 • 02
  TRANSLUCENTNÍ DÝHA
  Tato dýha je vyrobena z bloku břidlice Indian Autumn a je krájena obřími kotouči na pláty o velmi malé tloušťce 1,4mm. Díky tomu je možné veškeré kameny prosvítit a ukázat jejich krystalickou krásu. Dýha doputovala z indického Rajastánu.
 • 03
  KOBERCE NA MÍRU
  V apartmánech jsou ke zvýšení pohodlí použity velice jemné a luxusní koberce vysoké gramáže. Koberce jsou utkané v Turecku poblíž řeky Eufrat na míru podle našeho grafického návrhu. Mají evokovat písečnou pláž. Před kuchyňskými linkami je z praktických důvodů položena dlažba ze stříbrného travertinu, který pochází rovněž z Turecka z oblasti Pamukkale.
 • 04
  LUXUSNÍ POSTEL
  Pro všechny apartmány jsme zvolili velmi robustní a pevnou postel. Postelový springbox je vysokozátěžový s jednou z nejkvalitnějších matrací, které se vyrábějí, pro váš pohodlný spánek.
 • 05
  NÁBYTEK A TEXTILIE
  Nábytek v apartmánu je vyrobený v Evropě a jedná se o designové kousky. Při výběru jsme dbali hlavně na kvalitní odolné materiály a estetičnost. Například příruční stolek je ze vzácného dřeva stromu Pawlonie, stolička u zrcadla je z ohýbaného dřeva, Povlečení a ručníky jsou vyrobeny rovněž na zakázku v renomované firmě v Turecku. Závěsy jsou 100% blackoutové pro lepší kvalitu spánku.
 • 06
  KUCHYŇSKÁ LINKA
  Dvířka a šuplíky této luxusní linky mají rám z masivního jasanového dřeva s vloženým dýhovým jasanovým panelem. Vnitřní kování je německé. Digestoř byla vyrobena v České republice.
01
02
03
04
05
06

Nadčasový luxus

Celý projekt je oslavou přírodních materiálů, takže ani v koupelnách jsme neudělali výjimku.
 • 01
  OBKLADY A DLAŽBA
  Jak se říká „ kámen je věčný“ a podle nás věčně moderní i za cenu vyšší ceny. Na obkladech a dlažbě je použitý turecký mramor Silver Grey v různých povrchových úpravách.
 • 02
  VODOVODNÍ BATERIE
  Umyvadlová baterie je zapuštěná, minimalistická od renomované italské značky Paffoni. Sprchová se všemi doplňky je pak německé výroby. Držák sprchového mýdla je nerezový.
 • 03
  SANITA
  Super plochá sprchová vanička ze smaltované oceli patří k top výrobkům německé značky Kaldewei. Ze všech dostupných materiálů má smalt největší životnost. WC závěsná mísa je tzv. rimmless, čili bez splachovacího okruhu. Díky ní je stále hygienicky čistá. WC tlačítko je nerezové antivandal. Umyvadlo je pak už jen designovou třešinkou na dortu.
 • 04
  VYBAVENÍ
  K doplňkům patří zvětšovací zrcátko, nerezový odpadkový koš, nerezová wc štětka, nerez držák na toaletní papír, speciální fén s osvětlením a vyhřívané zrcadlo, díky němuž je omezeno zamlžování.
 • 05
  ODVĚTRÁNÍ
  Koupelna má samozřejmě integrované odvětrávání.
01
02
03
04
05
Výběr apartmánů
Kontaktujte nás
Naplánovat schůzku?
Zajímají vás další informace, podrobnosti, nebo chcete poradit s výběrem konkrétního apartmánu? Kontaktujte nás.
Petr Zapletal
General Manager Magnetic Beach Resort,


  Jana Ambrožová
  Customer support
  Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.