Zajímavosti

Líbilo by se Vám letět do Gruzie? Leťte s námi!

TENTO TERMÍN JIŽ MÁME ZE STRANY ZÁJEMCŮ 100% REZERVOVANÝ! Další návštěvní termín plánujeme okolo 19.února. Podrobnosti zveřejníme již brzy zde na našem webu.

V sobotu 29.1.2022 plánujeme další cestu na prohlídkové dny do Gruzie. Cestujeme přímým letem z Prahy do Kutaisi se společností Wizz Air. Zpáteční letenky se pohybují v tomto období od 4.500 Kč a jedná se většinou o pravidelné lety na 3 nebo 7 dní, kdy odletíte v sobotu a přiletíte v úterý (nebo od soboty do soboty). Zůstat v Gruzii můžete samozřejmě i delší dobu, uvádíme příklad, jak létáme většinou my, při cestách a prohlídkách do Magnetic Beach Resortu. Cesta obvykle trvá 3 hodiny a 30 minut bez přestupu v ekonomické třídě.

Do Gruzie nemusíte sami, pravidelně plánujeme prohlídkové cesty s našimi klienty, kde si prohlédnete průběh stavby a hotové vzorové apartmány. S hlavním akcionářem Petrem Zapletalem proberete návratnost investice detailně a rád Vám zodpoví všechny Vaše dotazy. Cesta je i krásným zážitkem.

Využijte příležitost letět s námi do Gruzie / cesta Leden 2022

Nabízíme Vám prohlídku hotových apartmánů. Zajistíme doprovodný program, povíme Vám víc o investičních příležitostech v Gruzii, ochutnáte místní gastronomii. My uhradíme cestu z/na letiště i výlety a Vy si uhradíte letenky a ubytování, které Vám ale pomůžeme zajistit. (Řešíme formou zálohové faktury, komplet cena 12 000 Kč/osoba).

Leťte s námi na prohlídku apartmánů, představíme Vám Gruzii

Do Gruzie se tedy dostanete opravdu levně a za velmi krátkou dobu a můžete tak navštívit Magnetic Beach Resort a na vlastní oči tak obdivovat dokončené vzorové apartmány. Vezmeme Vás na prohlídku rybí tržnice, do gruzínského Las Vegas , jak přezdívají Batumi a do obrovského dendrologického parku.

Jaká je aktuální Covid situace?

Aktuální situace v Gruzii je stabilizovaná, co se týká počtů nakažených.

Vstup do Gruzie je možný pouze letecky :

1) Cestující s vakcinací proti COVID-19:

  • předloží certifikát o kompletní vakcinaci proti COVID-19.
  • předloží potvrzení o PCR testu v angličtině s negativním výsledkem, ne starší než 72 hodin (nevyžadují gruzínské úřady, mohou požadovat některé letecké společnosti).
  • před cestou vyplní příjezdový formulář, vytiskne si potvrzení o přijetí elektronického formuláře, které obdrží e-mailem od gruzínských orgánů, a toto předloží při vstupu do země.

2) Cestující bez vakcinace proti COVID-19:

  • předloží potvrzení o PCR testu v angličtině s negativním výsledkem, ne starší než 72 hodin.
  • před cestou vyplní příjezdový formulář, vytiskne si potvrzení o přijetí elektronického formuláře, které obdrží e-mailem od gruzínských orgánů, a toto předloží při vstupu do země.

Cestující přijíždějící z Indie, nebo ti kteří byli v Indii v posledních 14ti dnech, musí předložit negativní výsledek PCR testu, ne staršího než 72 hodin a podléhají 14ti denní povinné karanténě na vlastní náklady.

Podmínky pro návrat do ČR?

Vyplnění Příjezdového formuláře.

Před odjezdem je třeba mít  RT-PCR test (max. 72 hodin od odběru).

Po vstupu na území ČR platí pro všechny povinnost podstoupit v rozmezí 5. až 7. dne RT-PCR test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Do doby negativního výsledku RT-PCR testu musí přicestující všude mimo domov nosit respirátor nebo obdobný prostředek ochrany dýchacích cest

VÝJIMKY PRO:

  • osoby, které se prokáží národním certifikátem o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 vydaným podle nařízení EU o digitálním certifikátu EU COVID s tím, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončení očkovacího schématu a která zároveň nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19;
  • osoby s národním certifikátem o dokončeném očkování , tj. písemné potvrzení vydané alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v třetí zemi, nebo certifikát o dokončeném očkování vydaným oprávněným subjektem působícím v třetí zemi, pro kterou byl přijat prováděcí akt dle nařízení EU o digitálním certifikátu o tom, že osoba byla očkována léčivým přípravkem registrovaným EMA, nebo léčivým přípravkem, který byl schválen WHO pro nouzové použití (seznam přípravků je zveřejněn na webu Mzdr.) Písemné potvrzení musí obsahovat příslušné údaje a musí být možné ověřit dálkovým přístupem přímo z písemného potvrzení;

Očkované osoby dle výše uvedené definice mají výjimku z testů, zůstává povinnost příjezdového formuláře!

  • osoby s prodělaným onemocněním Covid-19, tj. osoba, u které uplynulo od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARSCoV-2 alespoň 11 dní, ne však více než 180 dní, která se prokáže:

a) certifikátem o prodělaném onemocnění COVID-19, a to vydaným podle nařízení EU o digitálním COVID certifikátu zůstává povinnost vyplnit příjezdový formulářDěti do dovršení věku 12 let nemusí vyplňovat příjezdový formulář, ani podstoupit RT-PCR test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2.

b) Děti do dovršení věku 12-ti let.
Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.