Zajímavosti

Apartmány jako investice i prázdninová destinace

Gruzie je snová země a její návštěva potěší stejně tak milovníky jara jako zimy. Díky celoročnímu vyžití si zde na své přijdou milovníci lyžování i vysokohorské turistiky. 

Tempo turistického ruchu země je enormní, a proto je Magnetic Beach Resort skvělou příležitostí pro investici. Její výhodnosti výrazně přispívá fakt, že apartmán lze využívat celoročně. 

Návratnost investice pro nás byla prioritou. Kalkulována je na 12 let, a to výhradně z příjmů z pronájmu. K vysoké návratnosti investice navíc vede i růst nemovitosti v čase. Modelovým příkladem je město Batumi, kde od roku 2017 činí nárůst cen nemovitostí 155%. 

Apartmány lze pořídit od 2,9 milionů korun a klientům je umožněno financovat koupi hypotečním úvěrem sjednaným v České republice. Naše servisní organizace s účetní kanceláří se současně může postarat i o místní daňové podmínky. 

Měsíční poplatek 3 USD/m2/měsíc zajišťuje klientům kompletní servis a údržbu apartmánu, personál a péči o pronájmy. Ten je účtován jednou ročně společně s náklady na spotřebu elektřiny, vody a pojištěním.

Koupě apartmánu je vhodná pro všechny typy investorů a jejich majitelé si mohou zvolit kteroukoli variantu způsobu využívání.

Varianta A: Majitel apartmánu jej libovolně využívá a ve volných termínech jej pronajímá.

  • platí service fee, energie, pojištění
  • 90 % příjmů z pronájmů

Varianta B: Majitel apartmánu jej kombinovaně využívá a pronajímá.

  • neplatí service fee
  • platí energie a pojištění
  • 50 % příjmů z pronájmu

Varianta C: Majitel apartmánu jej nevyužívá a získává pouze fixní roční výnosy.

  • neplatí service fee, energie, pojištění
  • roční výnos 3 % ceny apartmánu

 

Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.