Zajímavosti

Cenné posílení týmu MBR

V nedávné době jsme v Magnetic Beach Resort (MBR) spojili síly s velmi zvučnými jmény v oblasti hotelnictví – s pány Parvisem Jurčíkem a Bachanou Shelia. Každý z nich přináší do MBR nesmírně cenné zkušenosti a my bychom je Vám při této příležitosti rádi představili a sdělili, jaké role v projektu zastávají.

Pan Parvis Jurčík působí jako poradce investora pro hotelový provoz. V oblasti mezinárodního hotelnictví se pohybuje od roku 1990 a má za sebou nespočet významných projektů. Zastával funkci generálního manažera v prestižních hotelech na Maledivách, v Maroku, v Černé Hoře, či právě v Gruzii. Tu si oblíbil během svého působení v pětihvězdičkovém hotelu Paragraph, který je umístěn kousek od MBR. Stejně tak pracoval několik let v České republice, kde otvíral a řídil hotely v Praze. 

V MBR má nyní společně s projektovým a stavebním týmem na starosti zdárné dokončení a otevření první fáze komplexu – budov D a E. Součástí jeho působení je také příprava rozpočtů a výhledů očekávaných výsledků společnosti v následujících letech. Stejně tak dbá na detailní přípravu cenové politiky, obchodního plánu a strategie.

Pan Bachana Shelia zastává funkci generálního ředitele, a je tak odpovědný za všechny aspekty provozu a správy resortu. V hotelnictví působí přes 12 let, z čehož 9 let působil v hotelu Sheraton Batumi, prvním mezinárodním pětihvězdičkovém hotelu v regionu Adjara. V roce 2020 se stal generálním ředitelem hotelového komplexu Sairme Hotels and Resort, který ve stejném roce vyhrál významné ocenění ‚Georgia’s Leading Resort 2020‘ v rámci World Travel Awards. Na pozici generálního ředitele MBR nastoupil na začátku roku 2022. 

Jeho aktuální náplň práce v MBR spočívá v nastavení správné struktury administrativního a manažerského týmu. Stejně tak má na starosti přípravu podrobného akčního plánu pro otevření hotelového komplexu, včetně předběžného a provozního rozpočtu.  

Společně s panem Parvisem Jurčíkem a jejich týmem nyní dokončují hotelové zázemí, vybavení kuchyní a restaurací. Velký důraz je také kladen na výběr vhodných kandidátů na klíčové manažerské pozice. Prioritou je vytvoření takového týmu, který sdílí stejné hodnoty a vytváří příjemnou atmosféru, ve které se hosté budou cítit jako doma. 

Jak pan Jurčík, tak pan Shelia mají velmi silný vztah ke Gruzii. Spojení jejich cenných znalostí a zkušeností vytváří zcela nové možnosti a velké ambice v rámci poskytovaných služeb. My všichni v MBR jsme neskutečně hrdí, že jsou oba součástí našeho týmu. 

Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.