Zajímavosti

Duben a květen: Co se dělo v Magneticu?

Máme radost, že zájemců o koupi apartmánů přibývá a zároveň je nám jasné, že chcete co nejdříve „místo činu“ vidět naživo. Na úvodním snímku vidíte showroom, který stojí přímo před resortem a slouží jako zázemí pro setkávání se zájemci o koupi apartmánů.

Čas běží, restrikce se rozvolňují a není prostor na nic čekat. Obzvlášť u tak velkého projektu jakým je Magnetic Beach Resort.

Během jara se práce na stavbě opět významně pohnuly světelnou rychlostí. Proběhla výstavba nadstandardně akusticky odhlučněných příček, pokládka elektroinstalace a osazení koupelen luxusním šedým mramorem! Koupelny jsou pro nás srdcovka.

Na stavbě pracuje kameník, kterého jsme si dovezli z ČR. Šedý mramor vozíme z tureckých lomů.

Co se dělo v Magneticu v dubnu a květnu

Odhlučnění a váš klid je pro nás priorita

Můžeme Vás ujistit, že apartmány jsou perfektně odhlučněné. Jsme si plně vědomi faktu, že hluk z vedlejšího apartmánu může člověka úplně znechutit.

Proto si buďte jisti, že na tomto prvku jsme si speciálně dali záležet. Jak jsme zmiňovali v předchozích článcích týkajících se průběhu stavby, tak všechny dělící příčky jsou z obou stran dvojitě oplášťované a vnější vrstva je navíc tvořena speciálním černým sádrokartonem s ještě lepšími vlastnostmi!

Aktuální letecká situace k červnu 2021

Covidová situace se uklidňuje a do Gruzie se již lze dostat poměrně rychle a hned několika způsoby s leteckými společnostmi Georgian Airways či Wizz AirLetět můžete z Vídně do Kutaisi. Ceny se pohybují od 3800 Kč za zpáteční letenku.

Za běžných okolností se do Gruzie do Kutaisi dostaneme z několika destinací jako Praha, Vídeň, Budapešť, Katovice a doba trvání letu je kolem 3 hodin a 30 minut s cenou zpáteční letenky od 4000 Kč.

Vzdálenost z letiště David the Builder v Kutaisi do Kobuleti beach do Magnetic Beach Resort je 93 km a čas strávený na cestě je 1 hodina 35 minut, takže za hodinu a půl jsme v resortu u moře.

Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.