Zajímavosti

Ochutnejte Gruzii z apartmánů Magnetic Beach Resort

Do Magnetic Beach Resortu za námi přiletěl fotograf, který udělal profi fotografie apartmánů. Část fotek s Vámi dnes sdílíme.

 

Gruzínská vína si nenecháte ujít

Poslední dvě fotografie pro Vás speciálně aranžovala a fotila žena, paní Daniela Zapletalová, která má na svědomí vymazlený interiér ve stylu Feng Shui. Sice není profi fotografka, ale je to takový dozor celé stavby v sukni a její nápad nechat Vám v kuchyňské lince otvírák na víno oceníte :).

Jak tedy vidíte, tak v apartmánu na Vás čeká mimo vařečky, prkénka, dvou nožů také otvírák na víno! A gruzínské víno Vás rozhodně bude zajímat! Kavkazské víno patří mezi nejstarší vína na světě a je vášní a chloubou národa. Místní vína opěvují mnozí knižní průvodci, cestovatelé a degustátoři. Z gruzínského vína budete nadšení jako my!

V apartmánech jsme použili jen ty nej materiály

A abyste se při popíjení lokálního vína cítili báječně, vytvořili jsme pro Vás příjemný prostor.V apartmánech najdete materiály prvotřídní kvality jako koberce na míru, mramorový obklad v koupelnách nebo kuchyňský kout, který má kamennou pracovní desku! Tušíme, že Vy stejně nejraději budete se sklenkou vína pozorovat zapadající slunce nad mořem z apartmánové terasy…

Investiční apartmány v Gruzii jsou atraktivní příležitostí jak uchovat a navýšit hodnotu peněz

Gruzie je pro Vás ta pravá volba. Proč jsme si Gruzii vybrali my si můžete poslechnout ve videu.

Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.