Zajímavosti

Rozhovor s majitelem apartmánu

Před nedávnem jsme vám poskytli rozhovor s jedním z majitelů investičního apartmánu Magnetic Beach Resort. Každého však vždy osloví trochu něco jiného, a tak vám dnes přinášíme rozhovor s dalším z majitelů apartmánů panem Jiřím Musilem. Přiblížíme vám, co byla jeho hlavní motivace pro investici v Gruzii a čím si ho místo získalo. 

​​1. Proč jste se rozhodl pro investici v Gruzii?

Měl jsem nějaké volné peníze po prodeji své firmy a chtěl jsem koupit nějaký pěkný apartmán u moře, protože zatím mám jen několik apartmánů na horách. Měl jsem už vybraných několik apartmánu v Chorvatsku a v Řecku. Nicméně, když jsem viděl ty přeplněné pláže a množství lidí na nich, přešla mě chuť. Zpětně jsem tedy nesmírně rád, že jsem si vybral Gruzii.

2. Co vás nejvíce oslovilo na projektu Magnetic Beach Resort?

Hned, co jsem na internetu narazil na nabídku Magnetic Beach Resort, okamžitě jsem věděl, že je to přesně, co hledám. Vysoký standard, vstřícné chování úřadů, velice seriózní investor. A co pro mne bylo zásadní – na rozdíl od jiných destinací, kde je na plážích hlava na hlavě, zde bylo na pláži velmi příjemné volno. V každém případě je navíc na plážích prostor nejenom přímo u resortu, ale také mnoho kilometrů nalevo i napravo. Když jsem se tam o pár měsíců později, když bylo už po sezóně, ubytoval, moje překvapení bylo neuvěřitelné. Byl sice už přelom září a října, ale stále byla teplá voda na plavání a dostatek slunce k opalování. Ten neuvěřitelný klid a relaxace – to bylo přesně to, co jsem po mnoha letech stresu konečně potřeboval.

3. Jak si vás získala samotná Gruzie?

Gruzii jsem si zamiloval už před 54 lety, kdy jsem tam byl jako student několik měsíců na univerzitě. Vůči tehdejšímu systému jsem měl samozřejmě mnoho výhrad, vlastní Gruzie mě však okouzlila. Nyní jsem zjistil, že země zůstala stejně kouzelná i po revoluci. Lidé jsou zde nesmírně pohodoví, spontánní a neuvěřitelní gurmáni. Když mi před pár lety nabídl jeden z mých studentů, který vlastní cestovní kancelář, poznávací zájezd do Gruzie, neváhal jsem a odjel na úplně fantastický výlet. Země mě opět naprosto oslnila a navíc jsem zjistil, že se v mnoha směrech změnila jenom k dobrému. Takže pro mne dostatečně mnoho důvodů, abych v Gruzii tak trochu zapustil vlastní kořeny. Alespoň tím, že zde budu mít vlastní bydlení.

4. Jaká část zdejší přírody Vás nejvíce oslovila?

Kromě neuvěřitelných pláží a moře, které jsem již zmiňoval, jsem také velký milovník lyžování – zdejší hory a lyžařská střediska mě proto neskutečně okouzlila. Dnes už jsou sjezdovky v mnohem dokonalejším stavu, než když jsem byl mladší, ale na všechny ty krásné lyžařské zážitky, co jsem zde i tenkrát zažil, nikdy nezapomenu.  

Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.