Zajímavosti

Prohlídková cesta – cesta investora

Máme za sebou již celou řadu společných prohlídkových cest do Gruzie. Vzhledem k rostoucímu počtu zájemců bychom vám v rámci tohoto článku rádi představili některé bližší podrobnosti. Lákavých aktivit, na které se můžete těšit, je totiž nespočet a budou vás jistě zajímat.

Váš zážitek začne hned po příletu do města Kutaisi. Zde vás vyzvedne taxi a vydáte se na cestu příjemnou gruzínskou krajinou, při které se poprvé seznámíte s místní kulturou.

Jakmile dorazíte do resortu, budete ubytováni v jednom z našich pokojů. Pokud budete mít zájem, můžete se zastavit i na kávu v naší přilehlé restauraci Magnetic. Hned poté nás totiž čeká již bohatý a nabitý program. 

Hlavním bodem prohlídky je představení komplexu Magnetic Beach Resort. Projdeme si spolu celý areál, aby vám neunikl jediný detail. Nahlédneme zejména do jednotlivých apartmánů, abyste si utvořili lepší představu o jejich rozdílech. Po celou dobu návštěvy vám bude k dispozici majitel investičního projektu pan Petr Zapletal. Přiblíží vám celou vizi projektu, jeho výhody i výnosnost investice. Stejně tak vám představí novinky, které jsou naplánovány pro další sezónu.

Pro zpestření zážitku strávíme večer při západu slunce v našem střešním Collective baru, který vám poskytne okouzlující výhled na moře, hory i nedaleké město Batumi. Společně ochutnáme místní lahodná vína, která jsme osobně vybírali u vinařů v Kakhetii.

Za poznáním gruzínské kultury se vydáme také do zmíněné metropole Batumi. Autentický prožitek z Gruzie doplní návštěva rybího trhu. Zde si vybereme ryby, které si následně necháme připravit v nedaleké restauraci. Náš zážitek tak doplníme i o místní lahodnou kuchyni. 

Nebude chybět ani návštěva dendrologického parku Shekvetili, který nabízí pohled na 200 mohutných endemických stromů, které byly dovezeny ze všech koutů Gruzie. Ty jsou na jedné třetině z celého parku, který dále oplývá faunou i flórou z celého světa. 

Celá cesta nicméně bude přizpůsobena přímo vám a vašim přáním, proto vám veškerý program můžeme zařídit zcela na míru.  Pokud stále váháte s investicí do apartmánů Magnetic Beach Resort, přijeďte se za námi podívat a o kvalitě investice se přesvědčit sami. Budeme se na vás těšit.

Aktuálně můžete na prohlídkovou cestu dorazit kdykoliv. Pokud byste se za námi rádi vydali či máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na +420 605 085 555 nebo na emailu: info@magneticbeachresort.com.

Magnetic Beach Resort je již otevřen. Webové stránky hotelu můžete navštívit zde.